Novinka

Tyto trendové unisex náramky jsou ručně a s láskou vyráběny v Itálii. A že Italové módě rozumí je vidět na první pohled i na náramcích Chevalier. Je to láska na první pohled a prostě se do nich zamiluješ! A věř mi, nezůstaneš jen u jednoho!

Každý z těchto pozlacených náramků je vyroben s velkou péčí a precizností a také důrazem na kvalitu. Výsledkem kombinace pozlacených kuliček a zirkonů je kus vysoce kvalitního šperku, který bude zdobit tvé zápěstí.

Více >>
Výrobce: Chevalier

1 650 Kč s DPH

Na dotaz

pro informaci o naskladnění nás kontaktujte

Náramek White Gold CZ Diamonds bead je poskládám z jemných stříbrných kuliček, které jsou pozlaceny 18kt zlatem. Prostřední, 8 mm velká kulička je posázena černými krychlovými zirkony, což dává náramku šmrnc a eleganci.

A co velikost? Tu nemusíš řešit.....Zatáhneš za oba konce provázku tak, aby se tvé zápěstí cítilo v pohodě a je hotovo.

A pokud máš náramek jako dárek, nemusíš už řešit žádné balení. Jak je u nás zvykem u všech produktů, tak i náramky Chevalier, jsou krásně zabaleny do dřevěné krabičky s polštářkem a převázané stuhou.

Barva
stříbrná

lukas 29. 06. 2016, 09:40

můžu se zeptat jak je tento náramek pozlacen ? ten velký korálek je ze zirkonu ? díky :)

Alena Bajerová Administrátor 29. 06. 2016 | 09:40

Dobrý den Luky, náramek je pozlacen bílým zlatem a velký korálek je posázek černými zirkony.

Je opravdu luxusní a nejvíc prodávaný. Já osobně jsem také neodolala :-) Nosím ho v kombinaci s hodinkami a hodně se tolibí i okolí.

Hezký den a v pokud budeš ještě něco potřebovat, neváhej a napiš.

Alena